طراحی سایت
لینک های ویژه

 
 
 
 

 

اخبار
25
نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان چرداول با اعضای هیات مدیره انجمن خیریه بیمارستان امام علی (ع)سرابله
چکیده: نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان چرداول با اعضای هیات مدیره مجمع خیریه فرشتگان مهربیمارستان امام علی (ع)سرابله در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست آقای یگانه فرماندار شهرستان چرداول با اشاره به بحث سلامت به عنوان یکی از مهمترین مسائل جامه گفت: خوشبختانه دولت در بخش سلامت و درمان با اجرای طرح تحول سلامت کاری ماندگار و بزرگ انجام داده و همواره تو... ادامه »
26
بازدید معاونت محترم درمان وزارت بهداشت از بیمارستان امام علی  ع سرابله
چکیده: در این بازدید همراه ریاست محترم دانشگاه و هیئت همراه ایشان :با بازدید از بیمارستان و اورژانس در حال ساخت پرداخته و به شرح  مشکلات در موردکمبود تجهیزات اتاق عمل تجهیز همه اتاق های عمل بیمارستان تخصیص 2 میلیارد اعتبار  جهت تسری در ساخت اورژانس سونو گرافی آنومالی توسعه درمانگاه متخصصان افزایش در تعداد  متخصصین بیمارستان پرد... ادامه »
09
بازدید سرزده رییس بیمارستان از بخش اورژانس در حال ساخت بیمارستان
چکیده: در بازدید که همراه با مسئول حراست بیمارستان و مدیریت بحران و بهبود کیفیت ناظر ساختمان  حضور داشتند به ایراد از درب ها جهت ورد برانکار آمبولانس نسبت به افزایش متراژ درب ورودی های بخش ها جابجایی خواب پرسنل و مشکلات رودرو  نسبت به رفع ایرادات و مشکلات و ایجاب پد فرود برروی ساختمان اورژانس ایراد فرمودند./ ایشان همچنین با افزایش در فضای فیزیک... ادامه »
04
بازدید ستاد دنشگاه از بیمارستان
چکیده: در بازدید تمامی قسمت های بیمارستان مورد بازبینی گردید./
28
برگزاری کلاس آموزشی اورژانس هوایی
چکیده: در این کلاس که توسط اورژنس هوایی برگزار گردید به مباحث ذیر براخته شد اعضای کد 350 شرح وظایف هر کدام از تیم های حراست و ایمنی و تیم درمانی تدریس گردید مسئول فعال سازی کد 350 سوپروایزر شیفت یا مترون می باشد در آینده نزدید تیم مدیریت بحران بیمارستان در  تکمیل مباحث کلاسی خواهند داشت./
26
برگزاری جلسه تجهیزات پزشکی بیمارستان امام علی سرابله
چکیده: در این جلسه به مشکلات دارویی و تجهیزات بیمارستانی مورد بحث قرار گرفت تا مشکلات رفع گردند   در خواست سیستمی تجهیزات و دارو ها کنترل میزان مصرفی الکل و حتی رقیق کردن آن تا 70% استفاده از دستمال تنظیف جدا شده و مشخص استفاده از گندزدا در بخش ها استفاده از ترمومتر جیوه ای ب هزینه بیمار بجای ترمومتر دیجیتال استفاده ا... ادامه »
26
برگزاری کلاس احیای نوزادان توسط دکتر مرادی
چکیده: در این کلاس تمامی مباحث احیای نوزداران در اتاق زایمان به بحث پرداخته شد نوزاد مکونیومی وطریقه برخورد نوزداد دارای pr <60 , <100 دراحیا و طرز برخورد با آن.. اکروسیانوز الگوریتم احیا در اتاق زایمان و ...
21
بازديدسرزده دكترقباد آبانگاه از بیمارستان
چکیده: بازديدسرزده دكترقباد آبانگاه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي به اتفاق مدیر دفتر پرستاری ومدیر اداره نظارت بر درمان دانشگاه و مدیر روابط عمومی درمان ازبیمارستان امام علی (ع) سرابله وگفت وگو باپزشك وپرسنل مركزدرراستاي نحوه ارائه خدمات
20
بروز رسانی تابلو های خروج اضطراری بیمارستان توسط مدیریت بحران بیمارستان
چکیده: در این بروز رسانی تابلو های بکار رفته شب تاب بوده که کارایی مناسبتری نسبت به تابلو های قبلی دارد.در بحران های که برق بیمارستان داری کفایت مناسب نبوده بهترین کارایی را داشته که در تمامی بخش های بیمارستان نیاز سنجی شده و به مبلغ یک میلیون تومان تهیه و نصب گردید./
20
بازدید تیم ارزیاب ستاد دانشگاه علوم بزشکی از بیمارستان امام علی (ع)
چکیده: در این بازدید تمامی بخش ها و کمیته ها مورد بازدید قرار گرفت در این میان کمیته بحران و بلایا ی بیمارستان بهترین نمره را دریافت نمود این وصف کمیته آتش نشانی باید دارای مجوز از اداره آتش نشانی را باید داشته باشد و بوجه کافی جهت کپسول های اکسیژن مورد  اعتبار قرار گیرد./  سایر کمیته ها در سایر بازدید ها باید رفع ایراد گردند//.  
06
روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گرامی باد
چکیده: اعتیاد به مواد مخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه‌‏هاى مختلف مى‌گـــــردد. اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی، هیچ گاه بطور کامل ریشه‌کن نخواهد شد، اما با تدبیر و تلاش حداقل می‏توان آنرا به کنترل درآورد.
30
چکیده: در این بازدید هفته ای که روز های یکشنبه هر هفته انجام می گردد مشکلات و خطر های ایمنی در بخش های مربوطه مورد نقد و رفع ایراد گردید خطر برق گرفتگی و اتصالات برق رفع نقص گردید ایرات های بهداشت محیطی رفع و آموزش داده شدند ایرادات روشنایی و فیوز های  سرماساز رفع گردیدو...
30
دومین جلسه مدیریت بحران بیمارستان امام علی سرابله
چکیده: در این جلسه با حضور ریاست بیمارستان آقای جمشید زاده به تعیین مشکلات بیمارستان در فصل گرم سال تعیین آموزش بیماری های شایع در این فصل پرداختن به راه های که باعث کاهش مصرف برق بیمارستان و آسیب دستگاه ها و تجهیزات پزشکی می شود تمیز شدن و گندزدای انبار  آب بیمارستان تعیین محل های تجمع ایمن بررسی مشکلات اورژانس راه های افزایش ظرفیت بیمارستان و... ادامه »
24
انجمن خیرین شهرستان چرداول
چکیده: در این جلسه بعد از افطار مورخه 23/3/97 برگزار شد که اعضای اصلی علل بدل بازرسی مشخص گردید.
23
مدریت بحران
چکیده: مقاله پژوهشی اصیل آمادگی فیزیکی بیمارستان در مقابله با بحران مجله دانشکده علوم پزشکی نیشابور / سال چهارم / شماره 3 / پاییز 1395 ارزیابی میزان آمادگی فیزیکی بیمارستان فارابی تهران در مقابله با بحران عرفانه رحمانیان 1، محمد مردانی 2، محیا عباسی* 3، ریحانه شریفی 4 1 - کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، دانشگاه علوم پزشکی نیشابور، نیشابور، ... ادامه »
13
قیام خونین 15 خرداد
چکیده: قیام خونین 15 خرداد مجموعه: مناسبتها در ایران و جهان قیام 15 خرداد نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود قیام خونین 15 خردادبی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است. قیام 15 خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. ... ادامه »
09
عملیات بزازسازی اورژانس بیمارستان امام علی ع سرابله
چکیده: در بازدید سرزده مدیریت بحران و رییس بیمارستان میزان پیشرفت کاری اورژانس و جمع آوری نخاله ها از جلوی اورژانس مورد بازدید قرار گرفت./
07
بازدید هفتگی تیم بازدید از بخش های بیمارستان جهت پایش مشکلات داخل بیمارستانی
چکیده: در این بازدید ها  همکاران به بررسی مشکلات از بحران و ایمنی وعفونی... مورد بررسی قرار گرفت تا طی جلسات ادواری مورد نقد قرار گیرد.
07
برگزاری اولین گروه از کلاسهای مدریت بحران بیمارستان امام علی ع سرابله
چکیده: در این کلاس به شرح عملی و شفاهی نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی انواع انها و فایر باکس ها توسط دبیر کمیته بحران و بلایابرای همکاران تشریح گردید.
01
بازدید رئیس محترم دانشگاه از بیمارستان امام علی (ع) سرابله
چکیده: رئیس محترم دانشگاه به همراه معاون محترم توسعه و مدیر محترم حراست، از بیمارستان امام علی (ع) سرابله بازدید به عمل آوردند.
20
تقدیر رئیس مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله از خانم دکتر فغانی
چکیده: رئیس محترم مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله، سرکار خانم کریمی با حضور پزشکان و مسئولین واحدها از خدمات خانم دکتر فغانی رادیولوژیست این مرکز تقدیر و تشکر به عمل آوردند. خانم دکتر فغانی به مدت سه سال بصورت مستمر به مردم این شهرستان خدمات شایسته و ارزنده ای را ارائه کردند.
15
بازدید رئیس محترم مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) همراه مسئول فوریت های پزشکی شهرستان از پایگاه های فوریت پزشکی در اربعین
چکیده: رئیس محترم مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع)، سرکار خانم کریمی  در تاریخ 1396/8/14 از پایگاه های فوریت پزشکی مستقر در تنگ قیر و پلیس راه شباب بازدید بعمل آوردند.
23
بازدید فرماندهی نیروی انتظامی و پرسنل منطقه انتظامی از بیمارستان امام علی (ع)
چکیده: به مناسبت هفته ناجا ، فرماندهی و پرسنل منطقه انتظامی شهرستان چرداول از بیمارستان امام علی(ع) بازدید و با نثار گل از بیماران دلجویی کردند. تقدیر سرهنگ زارعی از خانم کریمی دیگر برنامه این آیین بود.
25
ویزیت رایگان اهالی مناطق محروم هلیلان توسط متخصصان مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله
چکیده: متخصصان قلب و عروق، زنان و زایمان، اطفال و جراح عمومی مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله در تاریخ 1396/6/17 در دو شیفت صبح و عصر بیش از سیصد نفر از اهالی روستاهای پله کبود علیا، پله کبود سفلی و لروند را بصورت رایگان ویزیت کردند و داروهای مورد نیاز بیماران را در اختیار آنها قرار دادند.
16
کمیته اقتصاد درمان، کسورات بیمه ای، دارو و تجهیزات پزشکی
چکیده:  در تاریخ 1396/6/15 ، کمیته اقتصاد درمان، کسورات بیمه ای، دارو و تجهیزات پزشکی در دفتر سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله تشکیل شد.
27
ویزیت رایگان اهالی روستای پیازآباد توسط خانم دکتر بابوی متخصص بیماریهای داخلی
چکیده: با حضور رئیس بیمارستان امام علی (ع) سرابله، سرکار خانم دکتر بابوی متخصص بیماریهای داخلی این مرکز در روز جمعه تاریخ 1396/5/20 در روستای پیاز آباد حضور یافتند و از تعدادی از مردم روستاهای این منطقه محروم ویزیت رایگان به عمل آوردند.
19
جلسه کمیته مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع)
چکیده: جلسه کمیته مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) با حضور سرپرست ، مدیر داخلی و مسئولین بخش ها و واحدهای مختلف مرکز در تاریخ 1396/05/18 برگزار گردید.
15
بازدید ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله با حضور سرپرست مرکز و مسئولین آموزشی درمانی
چکیده: بازدید ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله با حضور سرپرست مرکز و مسئولین آموزشی درمانی
24
معارفه مدیر داخلی جدید بیمارستان
چکیده: طی مراسمی در دفتر سرکار خانم کریم سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) ، آقای ایرج محمودی بعنوان مدیر داخلی جدید معرفی گردیدند.
22
چکیده: دکتر پیرحسین کولیوند طی نامه ای از سرکار خانم کریمی سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله تقدیر و تشکر نمودند. 
22
تقدیر مشاور وزیر و سرپرست سازمان اورژانس کشور از خانم کریمی
چکیده: دکتر پیرحسین کولیوند طی نامه ای از سرکار خانم کریمی سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله تقدیر و تشکر نمودند. 
16
بازدید ریاست دانشگاه از مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله
چکیده: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جناب آقای دکتر دل پیشه ریاست محترم دانشگاه و هیات همراه از مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله بازدید بعمل آوردند. در این دیدار دکتر دل پیشه با متخصصین شاغل در بیمارستان دیدار نموده و از بخشهای مختلف بیمارستان بازدید کردند و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفتند.
24
افتتاح مرکز تصویربرداری دیجیتال بیمارستان و بازدید از بلوک زایمانی تازه تاسیس توسط ریاست دانشگاه و معاونت درمان
چکیده: مرکز تصویربرداری دیجیتال مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله روز چهارشنبه 23/1/1396 با حضور دکتر دل پیشه ریاست دانشگاه، دکتر کرد جمشیدی معاونت درمان، دکتر یگانه فرماندار شهرستان، حاج آقا امرایی امام جمعه محترم شهرستان با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال افتتاح گردید. سپس از زایشگاه تازه تاسیس و دیگر بخشهای بیمارستان بازدید کرده و از بیماران بخشهای... ادامه »
20
دیدار نوروزی سرپرست بیمارستان با امام جمعه شهرستان
چکیده: سرکار خانم کریمی سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله روز شنبه مورخ 19/1/1396 با حجه الاسلام امرایی امام جمعه محترم شهرستان دیدار نموده و سال نو را تبریک گفتند.
05
چکیده: دکتر سرور و هیات همراه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در ایام تعطیلات به صورت سرزده از مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله بازدید بعمل آوردند و ضمن ابراز رضایت و خرسندی از نحوه خدمات رسانی به شهروندان و مددجویان ، به صورت ویژه ای از خدمات و زحمات سرپرست بیمارستان سرکار خانم کریمی و پرسنل زحمتکش این مرکز تقدیر و تشکر بعمل آوردند. 
05
بازدید دکتر سرور و هیات همراه از وزارت بهداشت در ایام تعطیلات از بیمارستان سرابله
چکیده: دکتر سرور و هیات همراه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در ایام تعطیلات به صورت سرزده از مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله بازدید بعمل آوردند و ضمن ابراز رضایت و خرسندی از نحوه خدمات رسانی به شهروندان و مددجویان ، به صورت ویژه ای از خدمات و زحمات سرپرست بیمارستان سرکار خانم کریمی و پرسنل زحمتکش این مرکز تقدیر و تشکر بعمل آوردند. 
05
بازدید دکتر کرد جمشیدی در ایام تعطیلات نوروزی
چکیده: دکتر کرد جمشیدی معاونت محترم درمان همراه با هیات همراه در ایام تعطیلات از مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان نحوه خدمات دهی به همشهریان و مسافران نوروزی قرار گرفتند. ایشان همچنین از بیماران بستری در بخشهای مختلف بیمارستان عیادت نموده و ضمن آرزوی بهبودی ، سال نو را به آنان تبریک گفتند. در پایان دکتر کرد جمشی... ادامه »
02
بازدید سرپرست بیمارستان و رییس فوریت های پزشکی شهرستان از پایگاههای فوریت جاده ای شهرستان و تبریک عید نوروز به آنان در روز عید
چکیده: در این بازدید مسئول شهرستان به شرح مشکلات پرسنل پرداختند و رییس بیمارستان قول مساعدت لازم عنایت دادند از جمله حق غذای پرسنل کارزان کانکس و شرایط خواب ایشان و تعویض آن با توجه بازدید معاونت درمان و درخواست متوالی آقای محمدی به ایشان اشپزخانه مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سیستم روشنایی پایگاه کارزان و شباب پد فرود اورژانس هوایی در شباب و پل ... ادامه »
02
بازدید شهردار و اعضای شورای شهر از بیمارستان
چکیده: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سرابله از مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله بازدید نموده و از سرکار خانم دکتر کریمی سرپرست بیمارستان بخاطر تجهیز و تامین کادر پزشکی این مرکز تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
01
کارگاه اخلاق خرفه ای در رفتار سازمانی
چکیده: برگزاری کارگاه اخلاق حرفه ای در رفتار سازمانی توسط دکتر موسوی مقدم در سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله با حضور کلیه کارکنان بیمارستان و شبکه بهداشت شهرستان 
06
تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات ورزشهای همگانی استان از سرپرست بیمارستان امام علی (ع) سرابله
چکیده: تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات ورزشهای همگانی استان از سرپرست بیمارستان امام علی (ع) سرابله 
14
چکیده: بازدید سرپرست بیمارستان از پایگاههای فوریت شهرستان و ایستگاه صلواتی پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین به روایت تصویر
14
بازدید سرپرست بیمارستان و رییس فوریت های شهرستان چرداول از پایگاههای فوریت شهرستان و ایستگاه صلواتی پذیرایی زائران در ایام اربعین
چکیده: بازدید سرپرست بیمارستان از پایگاههای فوریت شهرستان و ایستگاه صلواتی پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین به روایت تصویر
01
بازدید فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت از بیمارستان
چکیده: در راستای نظارت بر نحوه ارائه خدمات درمانی به مردم شهرستان و زائرین عتبات عالیات ،آقای دکتر یگانه فرماندار و دکتر فلاحی سرپرست شبکه بهداشت شهرستان امروز 1/9/1395 از بخشهای مختلف بیمارستان امام علی (ع) سرابله بازدید بعمل آوردند و ازنزدیک در جریان روند خدمات دهی به بیماران قرار گرفتند. در این بازدید سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان در مورد امکانات و... ادامه »
16
برگزاری هفتگی جلسات اعتبار بخشی بیمارستان
چکیده: جلسات اعتباربخشی با حضور سرکار خانم کریمی و مسئولین بخش ها و واحدها در سالن کنفرانس بیمارستان بصورت منظم هر هفته برگزار می گردد و گزارش عملکرد و نقایص و مشکلات واحدها توسط مسئولین واحدها بصورت هفتگی گزارش داده می شود.
21
معارفه مترون جدید بیمارستان
چکیده: جلسه تودیع و معارفه مترون قدیم و جدید بیمارستان با حضور سرپرست بیمارستان و مسئولین بخشهای مختلف بیمارستان در مورخه 18/7/1395در دفتر سرپرست بیمارستان برگزار گردید و خانم کریمی سرپرست بیمارستان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای امیر پیرزادی ، سرکار خانم فاطمه عربی را بعنوان مترون جدید بیمارستان معرفی و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند  
12
جشنواره ترویج زایمان طبیعی
چکیده: جهت ترویج و فرهنگ سازی زایمان طبیعی ، جشنواره ای با حضور سرپرست بیمارستان امام علی(ع) سرکار خانم کریمی ، معاونت بهداشتی شبکه بهداشت و حاج آقا احمدی مسئول ستاد تبلیغات شهرستان ، تعدادی از همکاران بیمارستان و شکبه و تعدادی از مادرانی که زایمان طبیعی داشته اند  در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار گردید. در ابتدای مراسم بعد از قرائت قران و اجرای... ادامه »
11
تقدیر از پزشکان بیمارستان در روز پزشک
چکیده: به مناسبت گرامیداشت روز پزشک از پزشکان شاغل در مرکز آموزشی درمانی امام علی ( ع ) سرابله توسط  سرکار خانم کریمی سرپرست مرکز، تقدیر و تشکر بعمل آمد و به رسم یادبود هدایایی به آنها اهدا گردید.
09
افتتاح زایشگاه بیمارستان  در هفته دولت
چکیده: طی مراسمی ساختمان زایشگاه بیمارستان امام علی (ع) سرابله با حضور فرماندار، سرپرست بیمارستان ومدیران و مسئولین شهرستانی در هفته دولت افتتاح گردید. این پروژه با زیر بنای 400 متر و اعتباری به مبلغ 4000000000ریال  به بهره برداری رسید.
15
برگزاری همایش هفته شیرمادر
چکیده: به مناسبت هفته جهانی شیر مادر ، همایشی با حضور سرپرست بیمارستان امام علی(ع) ، معاونت بهداشتی شبکه بهداشت شهرستان ، مسئول ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان و کارکنان و پرسنل  شبکه بهداشت و بیمارستان و جمعی از مادران موفق در امر شیردهی در سطح شهرستان ، در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار رگردید. در ابتدای مراسم سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان ضمن ... ادامه »
14
نشست صمیمی دکتر دل پیشه با پزشکان متخصص و مسئولین شهرستان و جمعی از پرستاران و کارکنان بیمارستان
چکیده: دکتر دل پیشه ریاست دانشگاه علوم پزشکی ،روز پنجشنبه 1395/4/10 در سالن کنفرانس بیمارستان با آقای کولانی فرماندار شهرستان، حاج آقا امرائی امام جمعه محترم شهرستان ،آقای نوربخش ریاست دادگستری شهرستان ، پزشکان متخصص بیمارستان و تعدادی دیگر از مسئولین شهرستان و پرستاران و کارکنان بیمارستان نشست صمیمی و دوستانه ای داشتند.در این مراسم دکتر دل پیشه از زحمات ... ادامه »
23
تقدیر معاون وزیر از سرپرست بیمارستان امام علی (ع ) سرابله
چکیده: دکتر میرزابیگی معاون پرستاری وزارت بهداشت از تلاشها و فعالیتهای سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم و انجام مناسب طرح تحول نظام سلامت تقدیر بعمل آوردند. متن تقدیرنامه معاون وزیر به شرح ذیل می باشد: سرکار خانم فاطمه کریمی با سلام از تلاش های ارزنده سرکار عالی عنوان رئیس بیمارستان های امام علی(ع) سرابله قدردانی ... ادامه »
23
تقدیر معاون وزیر بهداشت از سرپرست بیمارستان امام علی (ع) سرابله
چکیده: دکتر میرزابیگی معاون پرستاری وزیر بهداشت از سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم و انجام مناسب طرح تحول نظام سلامت تقدیر بعمل آوردند. متن تقدیر ایشان بدین شرح می باشد: سرکار خانم فاطمه کریمی با سلام از تلاش های ارزنده تان به عنوان روسای بیمارستان های امام علی(ع) سرابله و امام رضا(ع) ایوان قدردانی و تشکر می شود.... ادامه »
12
تجلیل مردم و هیات های مذهبی شهر سرابله از سرکارخانم کریمی سرپرست بیمارستان در جشن نیمه شعبان
چکیده: تجلیل مردم و هیات های مذهبی شهر سرابله از سرکارخانم کریمی سرپرست بیمارستان در جشن نیمه شعبان
31
تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید حراست بیمارستان
چکیده: طی مراسمی با حضور آقای احسان نظری ریاست محترم حراست دانشگاه ، سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان و جمعی از پرسنل بیمارستان سرابله، مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست سابق و جدید بیمارستان در سالن کنفرانس برگزار گردید. در ابتدای مراسم سرکار خانم کریمی طی سخنانی به حضار خیر مقدم گفتند و سپس آقای نظری مسئول حراست دانشگاه علوم پزشکی ایلام به سخنرانی پردا... ادامه »
26
افتتاح پروژه های بیمارستان امام علی (ع) سرابله در دهه مبارکه فجر
چکیده: بمناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارکه فجر، در بیمارستان امام علی (ع) سرابله با حضور فرماندار محترم شهرستان پروژه های زیر افتتاح گردید. 1- بخش مراقبتهای ویژه ( CCU و ICU ) 2- کلینیک تخصصی 3- بخش فیزیوتراپی 4- ساختمان داروخانه 5- تعمیر و بازسازی خوابگاههای پزشکان در ابتدای این مراسم سرکار خانم کریمی گزارشی از خدمات و ... ادامه »
02
بازديد از بيمارستان
چکیده:  بازديد دكتر دل پيشه رياست محترم دانشگاه علوم پزشكي ايلام، دكتر كرد جمشيدي معاونت محترم درمان، دكتر افسرده معاونت محترم توسعه و منابع انساني، دكتر كولاني فرماندار محترم شهرستان ، حاج آقا امرايي امام جمعه محترم شهرستان و  جمعي از مديران ستادي دانشگاه علوم پزشكي ايلام از بيمارستان امام علي (ع) سرابله
27
تقدیر از سرپرست بیمارستان
چکیده: تقدیر فرماندار شهرستان، شهردار و شورای شهر سرابله و رئیس شوراهای اسلامی شهرستان چرداول از عملکرد سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان امام علی(ع) سرابله
12
بازدید سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان از پایگاههای فوریت شهرستان در ایام اربعین
چکیده: بازدید سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان از پایگاههای فوریت شهرستان در ایام اربعین
14
تقدیر استاندار از سرپرست بیمارستان امام علی (ع) سرابله
چکیده: مهندس مروارید استاندار محترم طی ارسال لوح تقدیری با توجه به اعلام رضایت ارباب رجوع و تلاش ، یپگیری و تسریع در امور مراجعین، از زحمات و خدمات خانم کریمی سرپرست بیمارستان تقدیر و تشکر نمودند.
18
تقدیر مدیرکل دفتر بازرسی از سرپرست بیمارستان
چکیده: مدیر کل دفتر بازرسی ،مدیریت عملکرد و امورحقوقی استان با ارسال یک تقدیرنامه از عملکرد و خدمات ارزنده سرکار خانم کریمی سرپرست بیمارستان در خدمت رسانی صادقانه به مردم شریف شهرستان ، تقدیر وتشکر بعمل آورد
25
بازدید فرماندار از بیمارستان سرابله
چکیده: در مورخه 23/4/1394 آقای کولانی فرماندار شهرستان همراه با بخشدار مرکزی از بخشهای مختلف بیمارستان امام علی (ع) بازدید بعمل آورند. ایشان ضمن عیادت از بیماران بستری در بخشهای بیمارستان از نزدیک درجریان اجرای طرح تحول نظام سلامت و طرح هتلینگ در بیممارستان قرار گرفت. در پایان، جلسه ای در دفتر سرکارخانم کریمی سرپرست بیمارستان باحضور فرماندار، بخشدار و... ادامه »
21
بازدید دکتر دل پیشه و هیت همراه از بیمارستان امام علی (ع) سرابله
چکیده: در مورخه 20/4/1394 دکتر دل پیشه ریاست دانشگاه علوم پزشکی همراه با دکتر کرد جمشیدی معاونت درمان دانشگاه، دکتر افسرده معاونت توسعه دانشگاه ، آقای رحمانی حراست دانشگاه و تعدادی از اعضای ستاد دانشگاه علوم پزشکی ایلام به همراه حاج آقا امرائی امام جمعه محترم شهرستان و سرهنگ نوید فرمانده سپاه پاسداران شهرستان از بیمارستان امام علی (ع) سرابله بازدید بعمل آ... ادامه »
14
پیام تسلیت سرپرست بیمارستان به مناسبت ضربت خوردن و شهادت امیرالمومنین
چکیده: خانم کریمی سرپرست بیمارستان امام علی (ع) سرابله نوزدهم رمضان روز ضربت خوردن امیرالمومنین و بیست و یکم رمضان ، شهادت حضرت علی (ع) را طی پیامی به حضور همه تسلیت گفتند. بسم الله الرحمن الرحیم امشب ، شب گردش فرشتگان گرداگرد حجت الهی؛ شب بخشودن وتقدیر و شبی است که خورشید فروزان حیات امام علی علیه السلام، در افق روز نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان... ادامه »
11
چکیده: در مورخه 5/10/1394 خانم کریمی سرپرست بیمارستان امام علی (ع) سرابله با حجت الاسلام امرائی امام جمعه سرابله دیدار کردند. در این دیدار خانم کریمی گزارشی از وضعیت بیمارستان و اقدامات انجام شده و در دست اقدام جهت پیشبرد طرح تحول نظام سلامت ارائه کردند. امام جمعه سرابله ابتدا ضمن تبریک انتساب ایشان ، به قابل قبول بودن پیشرفتهای صورت گرفته در بیمارستان سر... ادامه »
20
برگزاری بزرگداشت مراسم روز آزمایشگاه و ماما
چکیده: در مورخه 20/2/1394 مراسم بزرگداشت روز آزمایشگاه و ماما در سالن اجتماعات بیمارستان سرابله با حضور سرپرست بیمارستان ، معاونت بهداشتی شبکه بهداشت و کارکنان بیمارستان و شبکه بهداشت و شهرستان چرداول برگزار گردید. این مراسم با قرائت قرآن کریم و اجرای سرود ملی آغاز گردید. سپس خانم کریمی سرپرست بیمارستان ضمن خیرمقدم و تبریک روز آزمایشگاه و ماما ، گزارشی از... ادامه »
16
دیدار سرپرست بیمارستان با اعضای محترم شورای شهر سرابله
چکیده: در مورخه 16/2/1394 در دفتر سرپرست بیمارستان جلسه ای با حضور خانم کریمی سرپرست بیمارستان، اعضای محترم شورای شهر سرابله و تعدادی از مسئولین واحدهای بیمارستان تشکیل گردید. در این جلسه خانم کریمی ضمن تشکر و خیرمقدم به شورا شهر و اعلام آمادگی بیمارستان جهت همکاری با تمام دستگاههای مرتبط شهرستان جهت ارائه خدمات بهتر و ارزشمند به مردم لایق این شهرستان ،... ادامه »
15
چکیده: درمورخه 1394/2/15 سرپرست بیمارستان سرکار خانم کریمی همراه تنی چند از کارکنان بیمارستان با آقای کولانی فرماندار شهرستان دیدار داشتند. در این دیدار خانم کریمی ضمن ارائه یک گزارش کاری و برشمردن اقدامات انجام شده و در حال انجام ، به پاره ای از مشکلات و مسائل مربوط به بیمارستان اشاره نمودند. سپس آقای کولانی به حساسیت و اهمیت ویژه بیمارستان در بخش سلامت ... ادامه »
02
برگزاری اولین کمیته اجرایی بیمارستان
چکیده: در مورخه 29/1/1394 اوین جلسه کمیته اجرایی بیمارستان امام علی (ع) سرابله با حضور خانم کریمی سرپرست بیمارستان و اعضای کمیته در محل دفتر سرپرستی برگزار گردید و در مورد مشکلات و نقایص و کمبودهای بیمارستان من جمله تعمیر وسایل سرمایشی، روشنایی اطراف بیمارستان، تعمیر آسانسور، خرید دستگاه کپی جهت رفاه حال بیماران و همراهان آنان و همچنین تعویض دربهای ورودی ... ادامه »
26
خانم فاطمه کریمی بعنوان سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله انتخاب شد
چکیده: روز شنبه مورخه 22/1/94 مراسم تودیع و معارفه سرپرست قدیم و جدید بیمارستان امام علی(ع) سرآبله با حضور دکتر کرد جمشیدی معاونت درمان و جمعی از مسئولان دانشگاه ، دکتر جعفری زاده ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از مسئولین وکارکنان واحدها و بخشهای بیمارستان و شبکه در محل سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید. دکتر کردجمشیدی در ابتدا ، جلسه پرسش ... ادامه »
04
برگزاری مراسم تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار
چکیده: بمناسبت سالروز میلاد بزرگ پرستار کربلا حضرت زینب(س) و روز پرستار در مورخه 4/12/93 مراسم بزرگداشتی با حضور فرماندار ، فرمانده سپاه، بخشدار مرکزی، اعضای شورای شهر، روحانیت شهرستان و دیگر مقامات اداری شهرستان در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید. این مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و اجرای سرود ملی شروع گردید. سپس دکتر مرادنژاد سرپرست... ادامه »
02
روز پرستار مبارک باد
چکیده: روز میلاد زینب کبری(س) پرستار همه عاطفه ها وهمه ستاره های درخشان ایمان و عفت و پرستار همه ارزش های زخم دیده در تاریخ شیعه بر همه پرستاران ومنادیان انسانیت و ایمان مبارک باد
04
جمع آوری زباله های محوطه بیمارستان توسط سرپرست و کارکنان  بیمارستان
چکیده: سرپرست و کارکنان و مسئولین بخشهای بیمارستان امام علی (ع) اقدام به جمع آوری زباله های سطح محوطه بیمارستان نموده و پس از جمع آوری آنها نسبت به دفع بهداشتی زباله ها اقدم نمودند.
11
چکیده:   در راستاي طرح تحول نظام سلامت در روز سه شنبه مورخ 10/4/1393  جلسه اي باحضور دكتر مراد نژاد سرپرست بيمارستان و مسئولين بخش هاي درماني ، واحدهاي اداري بيمارستان و مسئول حراست شبكه بهداشت و درمان در سالن كنفرانس بيمارستان تشكيل گرديد. در ابتداي اين جلسه دكتر مرادنژاد ضمن تبريك ماه مبارك رمضان ، در مورد طرح تحول نظام سلامت صحبت نموده ... ادامه »
11
چکیده: در راستاي اجراي بهينه طرح تحول نظام سلامت و همچنين رفع موانع و مشكلات پيش روي اين طرح روز سه شنبه مورخ 10/4/1393 جلسه هم انديشي با پزشكان متخصص بيمارستان در دفتر دكتر مراد نژاد برگزار گرديد. دراين جلسه مشكلات و موانع موجود در اجراي طرح تحول نظام سلامت مورد بحث قرار گرفته و راهكارهايي جهت مرتفع نمودن اين مشكلات ارائه گرديد.
08
انتخاب دکتر مراد  مراد نژاد به عنوان معاون امور درمان و  سرپرست بیمارستان امام علی (ع)
چکیده: در جلسه اي كه در روز شنبه مورخ 1393/4/7 درسالن كنفرانس بيمارستان امام علي (ع) با حضور دكتر كردجمشيدي  معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي ايلام و دكتر جعفري زاده مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان چرداول و تني چند از همكاران دانشگاه، شبكه و پرسنل بيمارستان برگزار گرديد، آقاي دكتر مراد مرادنژاد بعنوان سرپرست جدي بيمارستان انتخاب و از خدمات و زحمات آق... ادامه »
15
راه اندازی زیرپرتال بیمارستان امام علی(ع)شهر سرابله
چکیده:  زیرپرتال بیمارستان امام علی(ع)شهر سرابله  در تاریخ 1393/03/15 راه اندازی شد.
15
انجام فاز اول نصب و راه اندازی نرم افزار HISبیمارستان امام علی سرابله
چکیده:     مرحله اول نصب و راه اندازی  نرم افزار HISبیمارستان امام علی سرابله از یک شنبه1393/03/11 به مدت دو روز با حضور نماینده شرکت ره آوردرایانه تهران در بیمارستان امام علی آغاز شد. در طی این دوروز کارکنان بخش های پذیرش و ترخیص تحت آموزش قرار گرفتند و پس از آن با حضور در محل کار خود تمام کارهای خودرا از طریق HISانجام دادند. مرحل... ادامه »
جستجو