اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 فروردین 1400
تقدیر بازرس کل استان ایلام از از ریاست، مدیریت و کادر درمانی بیمارستان امام علی(ع) سرابله

  تقدیر بازرس کل استان ایلام از از ریاست، مدیریت و کادر درمانی بیمارستان امام علی(ع) سرابله

امتیاز: Article Rating
مهدی اصلانی کرجی بازرس کل استان از تلاشهای مجاهدانه کادر درمان در مقابله با کرونا تقدیر و از تحولات و اقدامات مثبت انجام شده بیمارستان تقدیر نمود.

به گزارش خبرنگار وب دا، متن پیام تقدیر مهدی اصلانی بازرس کل استان ایلام بدین شرح است:

ریاست، مدیریت و کادر درمانی محترم بیمارستان امام علی(ع) سرابله

بار دیگر ایران اسلامی شاهد تلاش‌های ایثارگرانه و از خودگذشتگی کادر درمانی است که در این شرایط دشوار سختی‌ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا آمده‌اند، این ایثار و ازخودگذشتگی خاطرات حماسه‌های کار درمانی کشور در ایام دفاع مقدس را زنده می‌کند. همانطور که نائب امام عصر؛ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند: آن دسته از عزیزان کادر درمانی که عاشقانه و عاقلانه در این جهاد فی‌سبیل‌الله و جبهه خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا جان خود را نثار نمودند، از پاداش عظیم مقام شهید برخوردار و سایر عزیزان نیز در این سنگر خدمت‌رسانی مفتخر به دریافت لقب مدافعان سلامت شده‌اند.
اینجانب ضمن تبریک میلاد با برکت حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، از زحمات و تلاش‌های کلیه کاردرمانی و مدافعان سلامت تشکر و قدردانی نموده؛ امیدوارم در پرتو عنایات خداوند متعال و توجهات امام عصر(عج) تحت رهبری حکیمانه نایب ایشان، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و در سایه همدلی و وحدت همگانی این برهه سخت نیز با موفقیت و سربلندی پشت سر گذاشته شود. توفیق روزافزون شما عزیزان را از خداوند منان خواستارم.

مهدی اصلانی بازرس کل استان ایلام
اشتراک گذاری
تصاویر
  • تقدیر بازرس کل استان ایلام از از ریاست، مدیریت و کادر درمانی بیمارستان امام علی(ع) سرابله
ثبت امتیاز