طراحی سایت
لینک های ویژه

 
 
 
 

 

اخبار

(آرشیو نویسنده sarablehhospital)

20
بروز رسانی تابلو های خروج اضطراری بیمارستان توسط مدیریت بحران بیمارستان
چکیده: در این بروز رسانی تابلو های بکار رفته شب تاب بوده که کارایی مناسبتری نسبت به تابلو های قبلی دارد.در بحران های که برق بیمارستان داری کفایت مناسب نبوده بهترین کارایی را داشته که در تمامی بخش های بیمارستان نیاز سنجی شده و به مبلغ یک میلیون تومان تهیه و نصب گردید./
20
بازدید تیم ارزیاب ستاد دانشگاه علوم بزشکی از بیمارستان امام علی (ع)
چکیده: در این بازدید تمامی بخش ها و کمیته ها مورد بازدید قرار گرفت در این میان کمیته بحران و بلایا ی بیمارستان بهترین نمره را دریافت نمود این وصف کمیته آتش نشانی باید دارای مجوز از اداره آتش نشانی را باید داشته باشد و بوجه کافی جهت کپسول های اکسیژن مورد  اعتبار قرار گیرد./  سایر کمیته ها در سایر بازدید ها باید رفع ایراد گردند//.  
06
روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گرامی باد
چکیده: اعتیاد به مواد مخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه‌‏هاى مختلف مى‌گـــــردد. اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی، هیچ گاه بطور کامل ریشه‌کن نخواهد شد، اما با تدبیر و تلاش حداقل می‏توان آنرا به کنترل درآورد.
30
چکیده: در این بازدید هفته ای که روز های یکشنبه هر هفته انجام می گردد مشکلات و خطر های ایمنی در بخش های مربوطه مورد نقد و رفع ایراد گردید خطر برق گرفتگی و اتصالات برق رفع نقص گردید ایرات های بهداشت محیطی رفع و آموزش داده شدند ایرادات روشنایی و فیوز های  سرماساز رفع گردیدو...
30
دومین جلسه مدیریت بحران بیمارستان امام علی سرابله
چکیده: در این جلسه با حضور ریاست بیمارستان آقای جمشید زاده به تعیین مشکلات بیمارستان در فصل گرم سال تعیین آموزش بیماری های شایع در این فصل پرداختن به راه های که باعث کاهش مصرف برق بیمارستان و آسیب دستگاه ها و تجهیزات پزشکی می شود تمیز شدن و گندزدای انبار  آب بیمارستان تعیین محل های تجمع ایمن بررسی مشکلات اورژانس راه های افزایش ظرفیت بیمارستان و... ادامه »
24
انجمن خیرین شهرستان چرداول
چکیده: در این جلسه بعد از افطار مورخه 23/3/97 برگزار شد که اعضای اصلی علل بدل بازرسی مشخص گردید.
23
مدریت بحران
چکیده: مقاله پژوهشی اصیل آمادگی فیزیکی بیمارستان در مقابله با بحران مجله دانشکده علوم پزشکی نیشابور / سال چهارم / شماره 3 / پاییز 1395 ارزیابی میزان آمادگی فیزیکی بیمارستان فارابی تهران در مقابله با بحران عرفانه رحمانیان 1، محمد مردانی 2، محیا عباسی* 3، ریحانه شریفی 4 1 - کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، دانشگاه علوم پزشکی نیشابور، نیشابور، ... ادامه »
13
قیام خونین 15 خرداد
چکیده: قیام خونین 15 خرداد مجموعه: مناسبتها در ایران و جهان قیام 15 خرداد نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود قیام خونین 15 خردادبی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است. قیام 15 خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. ... ادامه »
09
عملیات بزازسازی اورژانس بیمارستان امام علی ع سرابله
چکیده: در بازدید سرزده مدیریت بحران و رییس بیمارستان میزان پیشرفت کاری اورژانس و جمع آوری نخاله ها از جلوی اورژانس مورد بازدید قرار گرفت./
07
بازدید هفتگی تیم بازدید از بخش های بیمارستان جهت پایش مشکلات داخل بیمارستانی
چکیده: در این بازدید ها  همکاران به بررسی مشکلات از بحران و ایمنی وعفونی... مورد بررسی قرار گرفت تا طی جلسات ادواری مورد نقد قرار گیرد.
07
برگزاری اولین گروه از کلاسهای مدریت بحران بیمارستان امام علی ع سرابله
چکیده: در این کلاس به شرح عملی و شفاهی نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی انواع انها و فایر باکس ها توسط دبیر کمیته بحران و بلایابرای همکاران تشریح گردید.
01
بازدید رئیس محترم دانشگاه از بیمارستان امام علی (ع) سرابله
چکیده: رئیس محترم دانشگاه به همراه معاون محترم توسعه و مدیر محترم حراست، از بیمارستان امام علی (ع) سرابله بازدید به عمل آوردند.
20
تقدیر رئیس مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله از خانم دکتر فغانی
چکیده: رئیس محترم مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله، سرکار خانم کریمی با حضور پزشکان و مسئولین واحدها از خدمات خانم دکتر فغانی رادیولوژیست این مرکز تقدیر و تشکر به عمل آوردند. خانم دکتر فغانی به مدت سه سال بصورت مستمر به مردم این شهرستان خدمات شایسته و ارزنده ای را ارائه کردند.
15
بازدید رئیس محترم مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) همراه مسئول فوریت های پزشکی شهرستان از پایگاه های فوریت پزشکی در اربعین
چکیده: رئیس محترم مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع)، سرکار خانم کریمی  در تاریخ 1396/8/14 از پایگاه های فوریت پزشکی مستقر در تنگ قیر و پلیس راه شباب بازدید بعمل آوردند.
23
بازدید فرماندهی نیروی انتظامی و پرسنل منطقه انتظامی از بیمارستان امام علی (ع)
چکیده: به مناسبت هفته ناجا ، فرماندهی و پرسنل منطقه انتظامی شهرستان چرداول از بیمارستان امام علی(ع) بازدید و با نثار گل از بیماران دلجویی کردند. تقدیر سرهنگ زارعی از خانم کریمی دیگر برنامه این آیین بود.
25
ویزیت رایگان اهالی مناطق محروم هلیلان توسط متخصصان مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله
چکیده: متخصصان قلب و عروق، زنان و زایمان، اطفال و جراح عمومی مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله در تاریخ 1396/6/17 در دو شیفت صبح و عصر بیش از سیصد نفر از اهالی روستاهای پله کبود علیا، پله کبود سفلی و لروند را بصورت رایگان ویزیت کردند و داروهای مورد نیاز بیماران را در اختیار آنها قرار دادند.
16
کمیته اقتصاد درمان، کسورات بیمه ای، دارو و تجهیزات پزشکی
چکیده:  در تاریخ 1396/6/15 ، کمیته اقتصاد درمان، کسورات بیمه ای، دارو و تجهیزات پزشکی در دفتر سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام علی(ع) سرابله تشکیل شد.
27
ویزیت رایگان اهالی روستای پیازآباد توسط خانم دکتر بابوی متخصص بیماریهای داخلی
چکیده: با حضور رئیس بیمارستان امام علی (ع) سرابله، سرکار خانم دکتر بابوی متخصص بیماریهای داخلی این مرکز در روز جمعه تاریخ 1396/5/20 در روستای پیاز آباد حضور یافتند و از تعدادی از مردم روستاهای این منطقه محروم ویزیت رایگان به عمل آوردند.
19
جلسه کمیته مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع)
چکیده: جلسه کمیته مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) با حضور سرپرست ، مدیر داخلی و مسئولین بخش ها و واحدهای مختلف مرکز در تاریخ 1396/05/18 برگزار گردید.
15
بازدید ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله با حضور سرپرست مرکز و مسئولین آموزشی درمانی
چکیده: بازدید ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله با حضور سرپرست مرکز و مسئولین آموزشی درمانی
08
انتخاب دکتر مراد  مراد نژاد به عنوان معاون امور درمان و  سرپرست بیمارستان امام علی (ع)
چکیده: در جلسه اي كه در روز شنبه مورخ 1393/4/7 درسالن كنفرانس بيمارستان امام علي (ع) با حضور دكتر كردجمشيدي  معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي ايلام و دكتر جعفري زاده مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان چرداول و تني چند از همكاران دانشگاه، شبكه و پرسنل بيمارستان برگزار گرديد، آقاي دكتر مراد مرادنژاد بعنوان سرپرست جدي بيمارستان انتخاب و از خدمات و زحمات آق... ادامه »
15
راه اندازی زیرپرتال بیمارستان امام علی(ع)شهر سرابله
چکیده:  زیرپرتال بیمارستان امام علی(ع)شهر سرابله  در تاریخ 1393/03/15 راه اندازی شد.
15
انجام فاز اول نصب و راه اندازی نرم افزار HISبیمارستان امام علی سرابله
چکیده:     مرحله اول نصب و راه اندازی  نرم افزار HISبیمارستان امام علی سرابله از یک شنبه1393/03/11 به مدت دو روز با حضور نماینده شرکت ره آوردرایانه تهران در بیمارستان امام علی آغاز شد. در طی این دوروز کارکنان بخش های پذیرش و ترخیص تحت آموزش قرار گرفتند و پس از آن با حضور در محل کار خود تمام کارهای خودرا از طریق HISانجام دادند. مرحل... ادامه »
جستجو